UAB „TURTO IR VERSLO TYRIMO CENTRAS“ GLAUSTAS PRISTATYMAS

Kodėl TVTC?

  • Esame sukaupę daugiau nei 20-ies metų turto vertinimo patirtį, todėl rengiame net pačias sudėtingiausias, komplikuotas vertinimo ataskaitas;
  • Turime platų ekspertų ir savo sričių profesionalų ratą, todėl prireikus pagalbos specifiniais vertinamo turto klausimais turime kvalifikuotą pagalbą;
  • Dirbame visoje Lietuvoje;
  • Siekiame suprasti užsakovą ir kiek galima nuosekliau įsigilinti į esamą situaciją;
  • Vertinimo ataskaitas parengiame per kelias darbo dienas;
  • Teikiame kvalifikuotą pagalbą ir konsultacijas, kurios neretai leidžia išvengti netikslingų sprendimų atliekant veiksmus su turtu;
  • Gerbiame klientą ir visuomet stengiamės surasti jam palankiausią sprendimą.

UAB „Turto ir verslo tyrimo centras“ tęsia 1995 m. įsteigto Kauno Technologijos Universiteto Turto tyrimo ir vertinimo centro veiklą, teikiant turto vertinimo ir kitas paslaugas, vėliau pervesto į individualią įmonę „P. Chmieliausko turto ir verslo tyrimo centras“ įtraukto į rejestrą nuo 2000 metų. Nuo 2011 į VĮ „Registrų centras“ duomenų bazę įtrauktas į uždaros akcinės bendrovės statusą, pavadinimu „Turto ir verslo tyrimo centras“.
Pagrindinės UAB „Turto ir verslo tyrimo centras“ veiklos kryptys:

1. Nekilnojamojo, kilnojamojo turto, verslo ir akcijų vertinimas.
2. Investicinių projektų, verslo planų ruošimas, ekspertizė ir konsultavimas.
3. Konsultacinė verslo ir valdymo veikla.
4. Finansavimo tarpininkavimo pagalbinė veikla.
5. Rinkos tyrimai ir viešosios nuomonės apklausa.

 

UAB „Turto ir verslo tyrimo centre“ turtas vertinamas nuo 1995 m., jame dirba darbuotojai, turintys nekilnojamojo, kilnojamojo turto ir verslo vertintojų kvalifikacijas, kurie atlieka turto ir verslo konsultacijas, taip pat turi patirtį rengiant verslo planus, investicinius ir įmonių reorganizavimo projektus.

Šiuo metu atliekame turto vertinimus pagal laimėtus viešuosius konkursus, tarp jų ir stambiausią Lietuvoje – Nacionalinės žemės tarnybos prie Žemės ūkio ministerijos paskelbtą konkursą dėl valstybinių žemės sklypų išsipirkimo.

UAB „Turto ir verslo tyrimo centras“ turi pastovius klientus ir plečia jų struktūrą. Turime sukaupę nekilnojamojo, kilnojamojo turto informacinę bazę.

 

Vertinant sudėtingus objektus, esant būtinumui, pritraukiami įvairių sričių (statinių ir pastatų, įvairių pramonės šakų įrengimų ir mašinų, technologijų, ekonomikos ir finansų) mokslininkai-ekspertai, formuojamos atitinkančios vertinamo objekto sudėtingumą darbo grupės. Parengta nemažai vertinimo darbų bendradarbiaujant su kitomis įmonėmis.

UAB „Turto ir verslo tyrimo centras“ centras yra apdraustas Turto ir verslo profesinės atsakomybės draudimu ir teisiškai atsako už savo darbą pagal galiojančius LR įstatymus.

Darbus atliekame kokybiškai remiantis ilgalaike sukaupta darbo moksline-metodine bei praktine patirtimi.

Turto vertinimo priežiūros tarnybos išduoto pažymėjimo Nr. 000069, 2012m. liepos 31 d. Įsakymu Nr.B1-38.

Įmonės kodas: 135628329

Atsiskaitomoji sąskaita: LT57 7044 0600 0338 8252, AB „SEB bankas” Kauno filialas, kodas 70440.

Įmonės adresas: Draugystės g. 19A, 51231 Kaunas.
Tel.: +37061772343.

Įmonės direktorius:  Aurimas Chmieliauskas